Coachella-festarit – Inspiraatiota kesän festaripukeutumiseen

Coachella-festarit

Vuoden 2017 Coachella-festarit ovat nyt takana päin. Kalifornian Indiossa keväisin vietettävät Coachella-festarit ovat perinteinen julkkisten näyttäymispaikka ja musiikin lisäksi ehdottoman tärkeää (ellei jopa jo tärkeämpää) on tyyli. Vuodesta toiseen pintansa pitävät hapsut ja virkatut mekot, leveälieriset hatut ja farkkushortsit yhdistettyinä esimerkiksi bootseihin. Coachella-festarit antavat kuitenkin aina myös viitteitä kesän pukeutumiseen liittyen ja hetken kuumimmat trendit ovat hyvin edustettuina. Alla Instagramista kerätty vuoden 2017 Coachella-festareiden inspiroivimmat tyylit.

Coachella-festarit 2017

Laulaja-lauluntekijä, näyttelijä Christina Milianin festarityyli on siisti ja raikas:

This love is real 🏹

Henkilön Christina Milian (@christinamilian) jakama julkaisu

Nicole Scherzinger hyvin perinteisen tyyppisessä Coachella-tyylissä: hattu, farkkushortsit ja bootsit:

Post #coachella Homeward bound.

Henkilön Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) jakama julkaisu

Alessandra Ambrosio ystävineen tietää täsmälleen miten Coachella-festareilla näyttäydytään:

Jump for Joy 🌟💖🦋🦄✌️ #festivAle #foreveronvacation

Henkilön Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) jakama julkaisu

Jasmine Tookes, malli ja yksi Victoria’s Secretin enkeleistä, antaa tyylinäytteen festaripukeutumiseen:

Day 1🌵

Henkilön Jasmine Tookes (@jastookes) jakama julkaisu

Laulaja ja näyttelijä Sofia Carson osoittaa, että maksimekko ja leveälierinen hattu ovat varma ja tyylikäs yhdistelmä kesän festareille:

daydreaming. thank you my @republicrecords family 🌸 #gobare #fbf

Henkilön Sofia Carson (@sofiacarson) jakama julkaisu

Näyttelijä Emma Roberts ja valkoinen virkattu mekko:

Bye Coachella. Until next year 🌴 @TributePortfolio #MarriottxCoachella #IndependentMoments #BrandPartner

Henkilön Emma Roberts (@emmaroberts) jakama julkaisu


Women Premium syksy 2016 468x60

Näyttelijä Jamie Chung ja tunnelmallinen festarikuva tyyliä unohtamatta:

Annnnnd we out ✌🏽thanks for this dope shot! @webstylestory (check tags for credits xx) #regram

Henkilön Jamie Chung (@jamiejchung) jakama julkaisu

Hollantilainen malli ja Victoria´s Secretin enkeli vuodesta 2015, Romee Strijd esittelee ystävineen värikästä festaripukeutumista:

Bye Coachella 💋✌🏽️

Henkilön Romee Strijd (@romeestrijd) jakama julkaisu

Paris Hilton ja värikäs festarityyli:

#CoachellaLovers 🌴🎶😍😍🎶🌴

Henkilön Paris Hilton (@parishilton) jakama julkaisu

Täällä voit tutustua kevään ja kesän 2017 trendeihin tarkemmin! Festarityyliä ja kesän asukokonaisuuksia hankkiessa kannattaa myös hyödyntää seuraava tarjous: Tilaa Zalandon uutiskirje ja saat 10 euron etukupongin!

Ei kommentteja

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.

Mielenkiintoiset tyyli-, kauneus- ja lifestylejutut yhdeltä sivustolta.